Wednesday, May 10, 2017

Beginning


Witam Was kochani Czytelnicy! W swoim pierwszym wpisie chciałabym przybliżyć Wam o czym będzie blog. Zapraszam do lektury i zdjęć ;).

Hello Dear Readers! On the beginning short explanation what you will find on my blog. Enjoy text and photos ;).

Daisy to pies podróżnik. Pojawiła się w moim życiu 5 lat temu i od razu było wiadomo, że nie jest to stworzono w typie samotnika. Maltańczyki uwielbiają spędzać czas ze swoimi opiekunami i ponad wszystko nie lubią samotności. Naturalne więc było, że Daisy będzie jeździć na wakacje razem ze mną.

Daisy is a travel doggy. She is in my life 5 years and from the beginning it was obviously that she doesn’t like loneliness. It was then natural that she will be my companion in all my life trips including holidays.
                                                                                               Supermarket in Fregene


Ponieważ Daisy to moja pierwsza psiaka nie miałam żadnego wcześniejszego doświadczenia w podróżowaniu ze zwierzakiem (poza letnim wypadem za miasto, pod namiot z kotem). Przekonana, że internet to skarbnica wiedzy w każdym temacie, postanowiłam poszukać odpowiednich wskazówek właśnie tam. Na próżno szukałam jakiegoś poradnika lub choćby małych wskazówek dotyczących podróżowania z czworonożnym przyjacielem. Swoje pierwsze wakacje Daisy spędziła w Hiszpanii, a ja z lekkim przerażeniem oraz ucząc się wyłącznie na swoich błędach zdobywałam wiedzę jak bezpiecznie i bezstresowo podróżować z psem po Europie. Nie obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji i nawet nie próbuje policzyć ile razy pomyślałam "czemu ja o tym nie wiedziałam?!".


Daisy is my first doggy and I didn’t have any previous experience in travel with animal. I decided to use internet as an answer for all my questions related to holiday with your pet. Unfortunately, I didn't find any information. Her first holiday Daisy spent in Spain, and during this time I was collecting experience and knowledge how safe and without stress travel with pet in Europe. It wasn’t easy and I don’t know how many times I was asking myself "why I didn't know about it?".


Blog powstał z myślą o osobach, które chciałyby spędzać wakacje ze swoim puchatym przyjacielem i szukają pomysłu oraz wskazówek jak to zrobić. Założeniem bloga jest pokazywanie cudownych miejsc, fajnych hoteli i restauracji, w których można dobrze zjeść. Mimo, że blog będzie pokazywał głównie zwierzaka w podróży osoby nie posiadające zwierząt lub rozważający ich zakup/adopcje też znajdą coś dla siebie bo postaram się aby to miejsce było również małym poradnikiem każdego turysty. Dodatkowo poza podróżami będę pokazywać codzienne życie Daisy i to jak lubi spędzać czas (czy spanie to też hobby?) 😅

This blog has been created for people who would like to spend holiday with their pet and looking for clues about it. I will try to show wonderful places, good hotels and restaurants where you really can enjoy food. Additional besides of travels I will zooming a daily Daisy life and how she like to spend free time (can sleep be considered as a hobby?? 😂).

Where is Daisy?? 😉
W ciągu ostatnich 5 lat Daisy podróżowała wszystkimi?? (tak mi się wydaje, jeśli macie pomysły co można dodać do listy to proszę o podpowiedź 😉) środkami transportu: samochodem, pociągiem, promem, rowerem oraz samolotem.

A to dopiero początek jej podróży ...


In last 5 years Daisy was traveling on/by all of me known means of transport: car, train, ferry, bicycle and airplane. If you have any idea what I can add to the list please let me know 😉.

But this is just only beginning of her life trip…

Cycling through Italy

You might also like

No comments